כל הזכויות שמורות לשמוליקים 2016    | עיצוב גרפי: רון ידלין

רקדנים בחתונה

כבר ראיתם את זה קורה בהרבה חתונות – לאחר החופה, האורחים מתיישבים לארוחה שקטה וטעימה, טקס ברכות, סרטונים, ריקוד סלואו ואז המסיבה מתחילה. השיר הראשון מתנגן, הדי ג'י קורא לאורחים לרחבה אבל רוב האורחים נשארים לשבת בשולחנות, לוקח להם הרבה זמן להתניע, חברים של ההורים ממשיכים בשיחות חולין, וחלקם אף יוצא החוצה מחוסר מעש, החבר'ה הצעירים יתחלקו בין הרחבה לבין משקה על הבר וכך נראת הרחבה בתחילת הערב – חצי ריקה, משעממת, חסרת אנרגיות, לא מזמינה, וממש לא איך שהזוג תתכנן להתחיל את החתונה. זה הזמן להכיר את השמוליקים!

 

השמוליקים מבטיחים לכם לפתוח את המסיבה באנרגיות שיא. אם תעקבו אחרינו בפייסבוק תראו שאנחנו כל הזמן מוזמנים לחתונות. השיטה שפיתחנו כל כך מדויקת ונכונה כך שגם אורחים שתכננתם להושיב בקצה האולם, וגם אלו שלא יגיעו עם הבן זוג המתאים לריקודים, ואפילו אלו שיחשבו, רחמנא לצלן, שכבר מאוחר והגיעה העת לחזור לביתם, כל אלו ואחרים יצטרפו למרכז הרחבה עם חיוך ענק. אנחנו מבטיחים שהפוקוס יהיה עליכם, מבטיחים שהרחבה תהיה מלאה באורחים שיקפצו סביבכם בטירוף ומבטיחים שהחתונה תמשך עד מאוחר בדיוק כמו שחלמתם.

 

הכי חשוב – השמוליקים מבטיחים שהחתונה תעבור בצורה הכי קלאסית וטבעית, בדיוק כפי שדמיינתם. קלאסיות, מקצועיות ועדינות הם הערכים הבסיסים שלנו, והם אלו שהביאו אותנו, ועוד יביאו, לחתונות הכי נוצצות ברחבי העולם. שמוליקים כי השיטה שלנו תהיה ההבדל בין חתונה שגרתית ומשעממת לבין מסיבה עוצמתית שכולם יזכרו. שמוליקים כי האורחים לא יפסיקו לדבר עד כמה הם נהנו בחתונה שלכם. שמוליקים כי מגיע לכם הטוב ביותר.

1/1

* אזהרה חמורה – שימי לב! המוצר שלנו גורם להצפת שיחות טלפון וסמסים מלקוחות נלהבים   בבוקר לאחר האירוע. יש לשים את הטלפון על מצב שקט    

למה שמוליקים
אנשים רוקדים
מה היתרונות של השמוליקים
Describe your image.
הסיפור של השמוליקים
Show More

לאירוע בלתי נשכח!

שלחו לנו הודעה ונחזור בהקדם (:

052-3978090